O mé osobě - HISTORIE
 
KDO je Mirek Švec - profesionální hudebník, který VÁS bude osobně VYUČOVAT?

 

Odborné hudební vzdělání - (klavír, kostelní varhany, skladba, zpěv, sólová hra, kvarteta, přepis partitur, korepetice, hudební a zvuková režie skupin i symfonických orchestrů, filmová hudba a další...).
 
43 let se zajímá o hudbu (od svých 4 let byl připravován pod odborným vedením ke studiu ve hře na klavír).
 
Precizní samostudium - doprovodná akustická kytara (35 let), baskytara a kontrabas (27let) 
 
Vlastní odborně zpracovaná metodika výuky hry na doprovodnou akustickou kytaru a baskytaru.
 
Vlastní odborně zpracovaná pomocná metodika pro hru na banjo, dobro a mandolínu.
 
25 let aktivně profesionální hudebník (textař a skladatel) v několika renomovaných současných hudebních skupinách. Vydal dvě autorská alba "Prašný léto" a "Podoba" se skupinou Nashville Stars, kterou založil (1995 - 2002).
 

 
25 let předává studentům zkušenosti z hudební branže (kromě své Školy kytary, 4 roky vyučoval v Yamaha Hudební Škole, kde za své působnosti ve skupinové výuce učil podle vlastní metodiky bezmála 90 studentů).
 
Posledních 10 let hraje a zpívá jako baskytarista a zpěvák (textař a skladatel) v country - bluegrassové skupině Kamilkadze vzniklé rozdvojením se v roce 2008 z původní sestavy působící na současné hudební scéně pod názvem Sebranka od roku 1995. Skupina Kamilkadze  od roku 2010 vydala čtyři dlouhohrající a úspěšná alba a tři "retro" alba z let  1995 - 2008. Písně z nich můžete slyšet na pravidelných koncertech, 
letních festivalech, nebo v Country rádiu.
 
Za svou profesní působnost, se může pochlubit ve vší skromnosti sobě vlastní, mnoha úspěchy, ale především, čehož si nesmírně váží - více než dvěma stovkami vynikajících kytaristů a desítkou baskytaristů, připravených do skupin, nebo jen jako individuálních instrumentalistů pro vlastní radost, či radost kamarádů, rodičů a přátel.