O mé osobě - HISTORIE
 
KDO je Mirek Švec, profesionální hudebník, který VÁS BUDE osobně VYUČOVAT?

 

Odborné hudební vzdělání - (klavír, kostelní varhany, skladba, zpěv, sólová hra, kvarteta, přepis partitur, korepetice, hudební a zvuková režie skupin i symfonických orchestrů, filmová hudba a další...).
 
41 let se zajímá o hudbu (od svých 4 let byl připravován pod odborným vedením ke studiu ve hře na klavír).
 
Precizní samostudium (doprovodná akustická kytara, baskytara, kontrabas) 
 
Vlastní odborně zpracovaná metodika výuky hry na doprovodnou akustickou kytaru a baskytaru.
 
Vlastní odborně zpracovaná pomocná metodika pro hru na banjo, dobro a mandolínu.
 
28 let stále aktivní profesionální hudebník (textař a skladatel) v několika renomovaných současných skupinách. Vydal dvě autorská alba "Prašný léto" a "Podoba" se skupinou Nashville Stars, kterou založil (1995 - 2002).
 

 
27 let předává studentům zkušenosti z hudební branže (kromě své Školy kytary, 4 roky vyučoval v Yamaha Hudební Škole, kde za své působnosti ve skupinové výuce učil podle vlastní metodiky bezmála 90 studentů).
 
Posledních 8 let hraje a zpívá jako baskytarista a zpěvák (textař a skladatel) v country - bluegrassové skupině Kamilkadze vzniklé rozdvojením se v roce 2008 z původní sestavy působící na současné hudební scéně pod názvem Sebranka od roku 1995. Skupina Kamilkadze  od roku 2010 vydala čtyři dlouhohrající a úspěšná alba a tři "retro" alba z let  1995 - 2008. Písně z nich můžete slyšet na pravidelných koncertech, letních festivalech, nebo na Country rádiu.
 
Za svou profesní působnost, se může pochlubit ve vší skromnosti sobě vlastní, mnoha úspěchy, ale především, čehož si nesmírně váží - více než dvěma stovkami vynikajících kytaristů a desítkou baskytaristů, připravených do skupin, nebo jen jako individuálních instrumentalistů doma pro radost svou, či kamarádů, rodičů a přátel.