DŮVODY, PROČ SE UČIT HRÁT
 
 
Ať už školák nebo dospělý, vyplní svůj volný čas krásným pocitem, který hra na hudební nástroj přináší.
 
Neučím podle not!!! (to by se musel případný zájemce přihlásit do ZUŠ). Naučím Vás pouze potřebné množství hudební nauky (teorie) a v určité fázi výuky hru dle TAB (tabulatury). Plno užitečných rad a zkušeností získá každý student během výuky v rámci daných technik a postupů.
 
I úplný začátečník si dokáže zahrát již po několika hodinách společné výuky první písničky.
 
Studenti neshání žádné hudební podklady a publikace (vše potřebné dostanou ZDARMA v rámci výuky).
 
Odborná pomoc při výběru hudebního nástroje. Velmi úzce spolupracuji s mnou vybranou prodejnou hudebních nástrojů, která Vám daný nástroj ochotně předvede a v případě reklamace se k Vám neotočí zády.
 

Mnoho studentů se již spletlo a myslelo si, že hraní písniček je jen takové "brnkání na kytaru". Pokud to člověk dělá sám doma bez pomoci zkušeného učitele, může to tak skutečně vypadat. Škola kytary však dbá o úroveň, profesionalitu a dosažené výsledky. Kdo nemá čas zejména v začátcích cvičit alespoň hodinu denně, je pro něj tento kurz zbytečnou investicí a ztrátou času svého i jeho učitele.