AKTUALITY
 

 

 

 
26.04.2019 


Do kurzu Školy kytary se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu školního roku!

 

Taktéž jsou celoročně k dispozici dárkové vouchery na jednotlivé hodiny, či větší počet hodin - záleží pouze na zájemci!

 
 
 
12.03.2019 
řátelé, kolegyně a kolegové kytaristé, rodiče a kamarádi

 

ve spolupráci s kamarádem Rosťou Čapkem, si Vás dovoluji pozvat na koncert, který se nebude opakovat - přehlídku Hvězd amerického bluegrassu v Praze!

Na festivalu vystoupí: 

Duo Rob Ickes & Trey Hensley - Rob je jeden z nejlepších dobristů na světě, držitel desítek ocenění. Trey je unikátní kytarista s nezaměnitelným hlasem.

Jeff Scroggins & Colorado - Jeff je dvojnásobný vítěz národní soutěže banjistů, který si vytvořil vlastní nezaměnitelný styl, který vás bude bavit! Kapela Colorado začala sbírat ocenění IBMA už několik let po svém vzniku.

Becky Buller, Ned Luberecki a Missy Raines - Becky - dvojnásobná vítězka Grammy a osminásobná vítězka ceny IBMA, Ned - aktuálně podle IBMA nejlepší banjista světa a Missy - v historii IBMA držitelka nejvíce ocenění pro nejlepšího basistu/basistku světa.

Hvězdně obsazený festival se koná v  hotelu OREA Pyramida (sál Dlabačov) v Praze 6, 27.května 2019 od 17:00 a od 20:30 hod. Vše o koncertech, vystupujících a plánek volných míst pro rezervaci vstupenek najdete na http://www.capekinstruments.com/index.php?file=onas&udalost=201905

Vstupenky v ceně od 590,- do 890,- Kč se slevou 100,-Kč na každou vstupenku rezervujte pouze přes Školu kytary.